Při nákupu nad 990Kč, doprava ZDARMA.

Šátek na obličej s nanomembránou proti virům a bakteriím

Multifunkční sportovní šátky jsme nyní podstatně vylepšili.

Šátek na obličej má praktické sportovní využití, nově s všitou nanomembránou, je to i dokonalá ochrana proti virům a bakteriím.

Účinnost nanomembrány proti virům je 99,9% a je tak na úrovni respirátorů třídy FFP3.       nanomembrana

Nanomembrána zachytí 99,9 % nebezpečných částic a mikroorganismů přenášených vzduchem, včetně smogu, pylových, prachových a virových částic, roztočů a bakterií. Nanomembrána je všitá z jedné strany, sami si tak můžete určit kdy jí bude využívat.

Při sportu můžete mít kvůli snažšímu dýchání přes ústa pouze šátek, při setkání s více lidmi si jej pak lehce přetočíte na obličej stranou s nanovláknem. V momentech, kdy vdechovaný vzduch proudí přes nanovlákennou membránu, je dýchání trochu náročnější, protože se vdechovaný vzduch filtruje touto nanomembránou.Proto nanomembrána není po celém obvodu šátku, máte tak možnost si sami určit kdy jí budete využívat.

Z šátku si můžete jednoduše vytvořit: kuklu, nákrčník, čepici, čelenku, pirátský šátek, šátek sahara, gumičku do vlasů, potítko, nákrčník s kuklou a další varianty. Šátek je výborně prodyšný i elastický, zabraňuje udržování vlhkosti a tvoření plísní.

Pozor, šátek s nanomembránou se nesmí prát v pračce, stejně tak se nedoporučuje při praní tohoto šátku používat prací prášky. Nanomembrána se nesmí žehlit. Doporučuje se prát ručně, pouze v čisté horké vodě a pak nechat volně uschnout.

Všechny barevné varianty šátku najdete zde ...