Zakázková výroba ponožek

vyroba_ponozek_na_zakazku_collm

Ponožky, podkolenky, nadkolenky, návleky, ale také potítka, čelenky a čepice sportovní trička, dresy, kraťasy i legíny vyrábíme i na zakázku.

 

Hledáte vhodný ale zároveň i praktický reklamní předmět vhodný pro obchodní partnery nebo zaměstnance? Nabízíme Vám ponožky s logem, znakem nebo názvem firmy, které Vám do ponožek vypleteme.

Plánujete teambuilding , sportovní turnaj, nebo společenskou akci? Ponožky s Vašim logem darované obchodním partnerům a zaměstnancům, Vám budou dělat reklamu ještě dlouho po jejím skončení a připomínat nejen tuto akci, ale i Vaši firmu.

Vyrábíme ponožky, podkolenky a další výrobky dle požadavků každého zákazníka. Pokud má zákazník přesnou předlohu nebo představu o designu či vzoru ponožek, není problém je na míru vyrobit.

Pro vytvoření vzorku požadujeme zaslání specifikace konkrétního modelu ponožky, (ideální je zaslat konkrétní ponožku, případně napsat, z jakého našeho stávajícího modelu  máme vycházet) . Dále je potřebné uvést požadovanou barevnost, a zaslat logo nebo grafiku ve formátu PDF. To vše můžete udělat v našem konfigurátoru níže. Po obdržení všech těchto informací začneme pracovat na výrobě konkrétního vzorku, po jehož schválení Vám zakázku vyrobíme v rozmezí 10 až 30 dní. To vše v závislosti na typu výrobku, druhu materiálu, množství i obsazenosti výroby.

Minimální množství je 100 párů.

Produkty, které Vám můžeme připravit a dodat: nízké ponožky, kotníkové ponožky, vysoké ponožky, podkolenky, návleky, nadkolenky, čelenky, čepice, funkční sportovní trička, kraťasy i legíny, potítka atd.

Možnost umístění loga, obrázku nebo nápisu je možné do celé ponožky/podkolenky, kromě paty a špice = většinou se dává do lemu, do oblasti nártu i chodidla.

Zakázku Vám zabalíme do Vámi dodaných etiket, do našich etiket nebo přebalů, nebo Vám na přání zajistíme balení dle požadavků.

Přejděte do našeho konfigurátoru a vyberte si typ, barvu i materiál i počet ponožek jaký chcete, zde si sami můžete svoji ponožku graficky přizpůsobit.

 

Ostatní dotazy k výrobě oblečení na zakázku  - sportovních dresů, triček, čepic, čelenek, legín, kraťasů, návleků na ruce atd. nám můžete napsat na info@collm.cz

Chcete pro svůj klub, tým, firmu, mimo ponožek i sportovní oblečení ve svém desingu?  Rádi Vám jej navrhneme i vyrobíme.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s pravidly pro cookies. Více informací.