Zakázková výroba ponožek

vyroba_ponozek_na_zakazku_collm

Ponožky, podkolenky, nadkolenky, návleky, ale také potítka, čelenky a čepice sportovní trička, dresy, kraťasy i legíny vyrábíme i na zakázku.

 

Hledáte vhodný ale zároveň i praktický reklamní předmět vhodný pro obchodní partnery nebo zaměstnance? Nabízíme Vám ponožky s logem, znakem nebo názvem firmy, které Vám do ponožek vypleteme.

Plánujete teambuilding , sportovní turnaj, nebo společenskou akci? Ponožky s Vašim logem darované obchodním partnerům a zaměstnancům, Vám budou dělat reklamu ještě dlouho po jejím skončení a připomínat nejen tuto akci, ale i Vaši firmu.

Vyrábíme ponožky, podkolenky a další výrobky dle požadavků každého zákazníka. Pokud má zákazník přesnou předlohu nebo představu o designu či vzoru ponožek, není problém je na míru vyrobit.

Pro vytvoření vzorku požadujeme zaslání specifikace konkrétního modelu ponožky, (ideální je zaslat konkrétní ponožku, případně napsat, z jakého našeho stávajícího modelu  máme vycházet) . Dále je potřebné uvést požadovanou barevnost, a zaslat logo nebo grafiku ve formátu PDF. To vše můžete udělat i v našem konfigurátoru níže. S ohledem na velký rozsah zakázkových výrobků zpracováváme každou nabídku individuálně. Po obdržení všech těchto informací začneme pracovat na výrobě konkrétního vzorku. Termín dodání se pak odvíjí od konkrétního zadání, náročnosti vzorování, druhu materiálu, požadovaném množství i dané obsazenosti výroby. Jednoduché nebo opakující se zakázky v menším rozsahu jsme schopni vyrobit již v rozmezí 15-20dnů.

Minimální množství je 100 párů.

Produkty, které Vám můžeme připravit a dodat: nízké ponožky, kotníkové ponožky, vysoké ponožky, podkolenky, návleky, nadkolenky, čelenky, čepice, funkční sportovní trička, kraťasy i legíny, potítka atd.

Možnost umístění loga, obrázku nebo nápisu je možné do celé ponožky/podkolenky, kromě paty a špice = většinou se dává do lemu, do oblasti nártu i chodidla.

Zakázku Vám zabalíme do Vámi dodaných etiket, do našich etiket nebo přebalů, nebo Vám na přání zajistíme balení dle požadavků.

Přejděte do našeho konfigurátoru a vyberte si typ, barvu i materiál i počet ponožek jaký chcete, zde si sami můžete svoji ponožku graficky přizpůsobit.

 

Ostatní dotazy k výrobě oblečení na zakázku  - sportovních dresů, triček, čepic, čelenek, legín, kraťasů, návleků na ruce atd. nám můžete napsat na info@collm.cz

Chcete pro svůj klub, tým, firmu, mimo ponožek i sportovní oblečení ve svém desingu?  Rádi Vám jej navrhneme i vyrobíme.

 

Některé námi realizované zakázky vidíte zde: