Při nákupu nad 990Kč, doprava ZDARMA.

Zakázková výroba ponožek

vyrobaponozek

Ponožky, podkolenky, nadkolenky, návleky, ale také potítka, čelenky a čepice sportovní trička, dresy, kraťasy i legíny vyrábíme i na zakázku.

Ponožky, podkolenky i další pletené výrobky vyrábíme na zakázku dle požadavků každého zákazníka již od 100párů.

Hledáte vhodný ale zároveň i praktický reklamní předmět vhodný pro obchodní partnery nebo zaměstnance? Nabízíme Vám ponožky s logem, znakem nebo názvem firmy, které Vám do ponožek vypleteme. Plánujete teambuilding, sportovní turnaj, nebo společenskou akci? Ponožky s Vašim logem darované obchodním partnerům a zaměstnancům, Vám budou dělat reklamu ještě dlouho po jejím skončení a připomínat nejen tuto akci, ale i Vaši firmu.

Vaše ponožky Vám rádi dodáme i s obalem, jehož grafickou úpravu si můžete sami navrhnout.

Pro Váš návrh můžete použít naši šablonu. Jsme česká firma, všechny produkty značky COLLM vyrábíme v ČR.

Možnosti výroby:

Produkty, které Vám můžeme připravit a dodat: nízké ponožky, kotníkové ponožky, vysoké ponožky, podkolenky, návleky, nadkolenky, čelenky, čepice, funkční sportovní trička, kraťasy i legíny, potítka atd.

Minimální množství pro výrobu ponožek je 100 párů od modelu a zároveň 50 párů od velikosti. Zakázky vyrábíme od 100 párů až po několik desítek tisíc párů.

Spolu s detailním popisem představy, jak by ponožky měly vypadat nám prosím zašlete i loga (ideálně ve formátu pdf.). K zakreslení požadavků můžete použít naše šablony, které jsou ke stažení níže, případně jakýkoli jiný nákres ponožky.

neviditelne_ponozky    NEVIDITELNÉ           Končí 2 cm pod kotníkem, ponožky, které nejsou v botách vidět.

kotnikove_ponozky    KOTNÍKOVÉ             Končí těsně nad kotníkem. Zaručí pohodlí zejména v letních měsících.

standartni_ponozky    STANDARTNÍ           Nejběžnější typ, který se hodí jak pro každodenní nošení k obleku, džínám, tak pro formální příležitosti.

vysoke_ponozky    VYSOKÉ                   Končí cca 15 cm nad kotníkem.

navlekky_na_lytka    NÁVLEKY                 Začínají u kotníku, končí pod kolenem.

podkolenky    PODKOLENKY         Končí pod kolenem.

 

Pata a špička musí být vždy jednobarevná, barvy se ale mohou lišit. Nedoporučujeme dávat vzory do oblasti kotníků, zde to může mít nepříznivý vliv na pružnost pleteniny a následně těžší oblékání ponožek. Drobné detailní prvky není možné z technologických důvodů vyplést. Na ponožkách nejdou dělat stejné věci jako v grafických programech, barevné přechody, stínování atd. Např. i ten nejlepší pletací stroj nikdy nedokáže vyrobit absolutně přesné kolečko, vždy na něm budou nepatrné odskoky. V návrhu může být použito až 5 barev.

Po zaslaní konkrétní šablony s vaší grafickou předlohou a detailním popisem požadavků, vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Termín dodání:

Po schválení grafického návrhu a zaplacení zálohové faktury dle objednávky (obvykle ve výši 50-80 % celkové částky) vyrobíme vzorek ponožky, který následně vyfotíme a pošleme e-mailem ke schválení. Tím se dá ušetřit až 14 dní času. V případě, že budete chtít před samotnou výrobou dodat vzorek reálný, pak Vám na něj bude vám vystavená vrátná zálohová faktura. V případě realizace zakázky, bude tato již uhrazená částka za vzorek z celkové ceny odečtena.

Termín dodání fyzického vzorku se pohybuje od 2 do 4 týdnů. Termín dodání celé zakázky se pak odvíjí od konkrétního zadání, náročnosti vzorování, druhu použitého materiálu, požadovaném množství i dané obsazenosti výroby. Jednoduché nebo opakující se zakázky v menším rozsahu jsme schopni vyrobit již v rozmezí 15-20 dnů. Standartní délka zakázky se obvykle pohybuje od 4-6 týdnů.

S ohledem na široké možnosti zakázek, jednáme s každým zákazníkem ohledně dodacích termínů individuálně. Vzhledem k výrobnímu procesu není častokrát možné vyrobit přesný počet ponožek, proto při objednání a fakturaci počítejte s možným navýšením objednávky o několik jednotek párů (4-6), od jednoho vzoru.

Balení:

Ponožky Vám dodáme zabalené tak, jak budete požadovat. Vybrat si můžete z různých možností balení (papírový přebal, standartní štítek, krabička atd.)

Zde můžete také přejít do našeho konfigurátoru, vybrat si typ, barvu, materiál i počet ponožek z přednastavených možností.

 

 

 

Ostatní dotazy k výrobě oblečení na zakázku  - sportovních dresů, triček, čepic, čelenek, legín, kraťasů, návleků na ruce atd. nám můžete napsat na info@collm.cz

Chcete pro svůj klub, tým, firmu, mimo ponožek i sportovní oblečení ve svém desingu?  Rádi Vám jej navrhneme a také vyrobíme.

 

 

Některé námi realizované zakázky vidíte zde: