O nás

 

 

Collm-800px

 

 

Česká firma, která již od roku 2010 díky svým zkušenostem a poznatkům tvoří a nadále i rozšiřuje produkty zn.COLLM k Vaší maximální spokojenosti.

 

Jdeme s dobou, proto sledujeme a používáme novinky ze světa technologií a designů.     

Vývoj probíhá i díky poznatkům všech, co naše produkty denně používají a testují. Opíráme se také o zkušenosti předních sportovců, kteří s námi spolupracují.     

Vaše spokojenost je pro nás zavazující, proto dbáme na kvalitu používaných materiálů, (obsahující antibakteriální přísady, např. mikroionty stříbra), ale hlavně na celkovou kvalitu výrobků. 

collmNaším sortimentem jsou hlavně sportovní kompresní podkolenky a kompresní návleky a ponožky, jejichž využití je ve sportu a následné regeneraci. Velké využití mají také jako cestovní podkolenky, při bolestech nohou, nebo také při stále oblíbenější turistice. Dále Vám nabízíme funkční lyžařské podkolenky, trekingové ponožky, ponožky do bruslí, sportovní i módní vzorované ponožky s obsahem stříbra, či zdravotní ponožky s neškrtícím lemem z bambusu i bio-bavlny.

Komprese, její síla a průběh tlaku se pravidelně zkouší a kontroluje na certifikované měřící jednotce u jednoho z největších evropských výrobců zdravotních kompresivních punčoch.

V nabídce značky COLLM najdete také dámské sportovní legíny, návleky na ruce, funkční sportovní i pletené zimní čepice, sportovní čelenky a multifunkční šátky.

Pro Vaši bezpečnost nejen při sportu u nás najdete také i mnoho různých doplňků např. reflexní tkaničky do bot.

Celý sortiment zn. COLLM si vyrábíme sami v České republice.

 

 

 

 

 

Všechny produkty značky COLLM jsou vyrobeny v České republice a na jejich testování se podílí vrcholoví sportovci.