TEST CENTRUM KOMPRESNÍCH PODKOLENEK

Vyzkoušejte si běžecké podkolenky v rámci testování ZDARMA v naší prodejně v Litomyšli.

 

Chcete zažít "Co to dá Tobě" na vlastní kůži?

Využijte tuto mimořádnou příležitost k testování u oficiálního partnera a prodejce značky CEP. Je mnoho značek, které nabízí kompresivní podkolenky a slibují jejich účinnost. Koncept CEP je však jen jeden, a proto si můžeme dovolit zodpovědně Vám nabídnout testování s garancí účinnosti.

Jsme rádi, že díky naším zkušenostem z oblasti komprese, jsme se stali oficiálním prodejcem značky CEP s možností jejich testování.

Ústředním motivem aktuální kampaně produktů CEP je otázka "Co to dá Tobě?" Stejnou otázku pokládáme vrcholovým sportovcům po celém světě.

Stejnou otázku pokládáme vytrvalcům i rekreačním běžcům za účelem získání co možná nejpřesnějšího popisu benefitů inteligentního sportovního oblečení značky CEP.

Odpovědi sportovců můžeme shrnout do jedné věty: "Benefity pro výkon a zdraví."

Maximální stabilizace

Rychlejší regenerace

Optimální výkon

Perfektní padnutí

Stejnou otázku položíme i Vám a také Vám jako jedni z mála přinášíme možnost testování.

Máme pro Vás připraveny sady pánských i dámských testovacích běžeckých i lyžařských podkolenek CEP.

V naší prodejně v Litomyšli na Smetanově náměstí 77 si můžete zapůjčit či zarezervovat testovací pár. Rezervace je možná i tel: 608 948 004 Podkolenky Vám budou zapůjčeny na vyzkoušení zdarma oproti finanční záloze ve výši 1200,- Kč. Při vrácení podkolenek Vám bude záloha vrácena v plné výši.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s pravidly pro cookies. Více informací.