Při nákupu nad 990Kč, doprava ZDARMA.

MEDI

medi_cmyk

 

medi - německý zdravotnický koncern, který je světově hlavní lídr na poli se zdravotnickými ortopedickými i kompresivními produkty.

Ortopedické bandáže a ortézy medi tvoří komplexní řadu k imobilizaci kloubů, přičemž je současně zachována maximální možná pohyblivost. V nejlepším případě mohou být ortopedické ortézy (např. kolenní ortézy, kotníkové ortézy, zápěstní ortézy, zádové ortézy nebo loketní ortézy) používány k prevenci před zraněními nebo zánětlivými onemocněními.

Po nehodách, pádech nebo úrazech se díky ortopedickým pomůckám medi dostanete rychle zpět do formy. Rovněž po operacích zajistí tyto prostředky účinnou řízenou rehabilitaci a pooperační péči. Poskytnout co možná nejlepší podmínky k tomu, aby jste se vrátili zpět na nohy – to je cíl produktů ortopedie medi.

 

Kolenní bandáže pomohou v případech bolesti kolenního kloubu při chůzi po schodech nebo při chůzi jako takové a dále také při sezení nebo stání. Bandáže pomáhají zmírnit nebo úplně odstranit bolest i otok. Kolenní podpůrné bandáže jsou prodyšné a spolehlivě odvádějí vlhkost (pot). Jsou na nich vyměkčené komfortní zóny, které zajišťují pohodlí při nošení a volnost pohybu. Kolenní podpory mírní bolest nebo ji odstraňují (např. kolenní bandáž Genumedi udržuje čéšku v silikonové pelotě). Otoky, osteoartritida nebo problémy s meniskem – to vše může být řešeno kolenními bandážemi.

Loketní pásky medi snižují napětí šlach. Zejména v případě epikondylitidy, která je lépe známá jako tenisový nebo golfový loket, přispívají loketní pásky ke znatelnému snížení bolesti. Individuálně nastavitelný tlak loketní pásky vám umožní doladit potřebné množství tlaku na poraněnou šlachu.

 elbow-strap-protect-epi

Zápěstní bandáže pomohou při léčbě syndromu karpálního tunelu, tendinitidy (zánět šlach), tenosynovitidy (zánět šlachové pochvy), revmatoidní artritidy a zranění, která jsou hlavní příčinou otoků, zánětů a bolesti v oblasti zápěstí. Bandáže mohou být použity také při léčbě zranění měkkých tkání, při vymknutí nebo po odstranění sádrového obvazu. Imobilizace a stabilizace jsou klíčem k úlevě při potížích se zápěstím. Zápěstní bandáže z medi nabízejí vysoký komfort při nošení v kombinaci s inovativní technickou stránkou a atraktivním designem.

 

 

Genumedi_bandaz_new   bandaz_na_achilovku_achimed1   bandaz_na_kotnik_levamed2

 

 

 

NOVÁ ŘADA SPORTOVNÍCH BANDÁŽÍ E+MOTION ......... ZŮSTAŇ VE HŘE.

E+motion je nová kolekce sportovních bandáží z medi, která je inspirována značkou CEP. V produktech se spojují odborné poznatky ze dvou světů – ze světa medicíny a ze světa sportu. Zúročuje se v nich přes 60 let zkušeností ve vývoji prémiových kompresních produktů v kombinaci se sportovním trendy designem značky CEP.

Výsledek: zdravotnický prostředek a lifestylový produkt v jednom. Medicínská účinnost ve spojení s atraktivním sportovním designem.

Zažij E+motion na vlastní kůži a zůstaň ve hře!

Brzy opět fit – s bandážemi E+motion®

Peloty ze speciálního silikonového materiálu (silicone quartzTM) a 3D profilem

Proč 3D?

Speciální 3D profil pelot byl vyvinut ve spolupráci s experty na produkty medi v segmentu lymfologie. Strukturovaný povrch vyvíjí vyšší tlak na vybrané části tkání, což má v kombinaci s dávkovanou kompresí za následek jemný drenážní účinek. Ten stimuluje mikrocirkulaci a zlepšuje návratový transport nahromaděných tkáňových tekutin.

Co s sebou přináší zranění?

Zranění mohou vést ke kloubním nestabilitám a také k otokům, kloubním výpotkům nebo dokonce ke stavům místního podráždění. Následkem toho dochází k narušení rovnováhy celého těla. Bandáže z medi podporují svou kompresní pleteninou hojicí proces a zajišťují, aby byli uživatelé brzy zpět na nohou a mohli se opět pohybovat. Proprioceptivní účinek bandáží přispívá ke stabilizaci kloubu, odlehčuje napětí na něj a zmírňuje také bolest.

Masážní účinek

Integrované peloty ze speciálního silikonu (silicone quartzTM) vyvíjejí zklidňující masážní účinek, kdykoliv se dáte do pohybu. Stimulují také cirkulaci do tkání. Toto umožňuje tělu účinněji redukovat otoky a podporuje proces hojení.